poniedziałek, 13 lipca 2009

Jak korzystać z newslettera na stronie kliknijtu.com

Newsletter - często kojarzony z niechcianą pocztą z reklamami produktów lub usług. W naszych newsletterach na stronie Puzzle i gry online staramy się unikać takiego traktowania naszych użytkowników. Głównym celem newslettera kliknijtu.com jest utrzymanie więzi z naszymi użytkownikami i informowanie ich na bieżąco o najważniejszych wydarzeniach w serwisie.

Ale zacznijmy po kolei:

Co to jest newsletter?
Jakie newslettery oferuje serwis kliknijtu.com?
Jak je zaprenumerować?
Jak zmienić ustawienia lub zrezygnować z otrzymywania naszych informacji poprzez e-mail?

Newsletter - jest to elektroniczna forma biuletynu – czasopisma rozsyłanego za pomocą poczty elektronicznej do prenumeratorów. Z tej formy dystrybucji korzystają biuletyny naukowe, branżowe, firmowe, gazety elektroniczne (zarówno w formacie tekstowym – ASCII, jak i HTML czy PDF). Bardzo popularne są newslettery poświęcone informacjom - gdzie w formie części lub całości tekstu - internauci mogą zapoznać się z najnowszymi wydarzeniami - w naszym przypadku wydarzeniami i aktualizacjami serwisu kliknijtu.com z puzzlami online.

Obecnie serwis kliknijtu.com oferuje dwa newslettery o nazwach wydarzenia oraz aktualizacje. Prenumeratorem (subskrybentem) pierwszego z nich staje się zgodnie z naszą polityką prywatności każdy zarejestrowany użytkownik serwisu - chociaż oczywiście może bez problemów z tej opcji zrezygnować. Newsletter o nazwie wydarzenia w założeniu ma informować tylko o najciekawszych i najbardziej istotnych aktualizacjach w naszym serwisie i rozsyłany jest bardzo rzadko.
Drugi newsletter - Aktualizacje jest biuletynem informacyjnym o każdej aktualizacji w naszym serwisie i wymaga zaprenumerowania.
Zaprenumerowanie (subskrypcja) naszych newsletterów jest prosta. Po lewej stronie w części nawigacyjnej serwisu na Stronie głównej znajduje się moduł Subskrypcje (patrz rysunek poniżej).W miejscu tym wybieramy nazwę newslettera, który chcemy zaprenumerować, wpisujemy imię oraz e-mail i klikamy subskrybuj.
Użytkownicy którzy są zalogowani nie muszą wprowadzać swoich danych tj. imienia oraz adresu e-mail - po wybraniu newslettera i kliknięciu w przycisk zmień zostaną od razu zapisani na wybrany newsletter co potwierdza zielony napis Zaktualizowano.


Jeżeli nie chcemy otrzymywać więcej newsletterów kliknijtu.com wystarczy kliknąć na link Wypisz się dołączany do przesyłanych newsletterów na końcu wiadomości.
Inny link dołączany na końcu wiadomości o nazwie "Zmień swoją subskrypcję" pozwala na zmianę subskrybowanych newsletterów lub też wypisanie się z wszystkich lub jednego z nich.


Zapraszamy do subskrybowania naszych newsletterów, zwłaszcza, że wkrótce szykują się kolejne zmiany tak aby po raz kolejny rozszerzyć funkcjonalność i dostarczyć Wam jeszcze ciekawszej rozrywki. Nie przegap tego.

Administrator kliknijtu.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

BIEŻĄCE ANKIETY

Prosimy o Twoją opinię w naszych ankietach poniżej.

Jak oceniasz nasze strony z puzzlami online?