wtorek, 17 listopada 2009

Uwaga KONKURS - Doceniamy pomysłowość

***
Liczymy na Waszą wyobraźnię i pomoc. Odlotowe pomysły, wprowadzenie ich w praktyce, wykorzystanie puzzli online na swoich stronach a zwłaszcza udział w tym konkursie znacznie zwiększają szanse na wygraną. Ale zacznijmy od początku:

Od pewnego czasu funkcjonowała nasza strona puzzleok.pl, która została niedawno zastąpiona serwisem generatorpuzzli.pl, gdzie każdy może utworzyć własne unikalne puzzle online.

Możliwości ich wykorzystania są bardzo duże. Najbardziej popularne zastosowania to:
- umieścić je w naszym katalogu katalogpuzzli.pl
- umieścić je na własnej stronie www, blogu itp.
- przesłać link do puzzli np. znajomym, rodzinie itd.
- układać swoje ulubione obrazy, zdjęcia idoli i wszystkie inne zdjęcia zgodne z regulaminem

Z mniej konwencjonalnych i jednocześnie dość zaskakujących pomysłów proponujemy np.

...wyznawanie uczuć, wiadomo, że jest to trudne - przynajmniej tych szczerych.

Proponujemy na swoim zdjęciu, w dostępnym programie graficznym napisać wyznanie, które chcemy przekazać. Z takiego zdjęcia możemy przygotować swoje własne puzzle online w serwisie generatorpuzzli.pl . Link do puzzli przesyłamy do naszej ukochanej osoby. Aha, nie zapomnijmy później potwierdzić naszych uczuć jednak w rozmowie osobiście... tak na wszelki wypadek gdyby puzzle okazały się nie do ułożenia:-) Na pewno będzie już łatwiej np. pytając - czy ułożyłaś / ułożyłeś już moje puzzle? (dziękujemy Joasiu za ten pomysł)

W podobny sposób możemy przesłać także inne informacje jak życzenia, pozdrowienia lub dowcip.

Inny pomysł to stworzenie jakiegoś kursu, gdzie podczas układania puzzli będziemy mieli możliwość przyswojenia sobie nowych informacji.

Dlaczego o tym piszemy i podajemy powyższe pomysły?

Z prostego powodu... bardzo liczymy na Waszą wyobraźnię i pomoc a podanymi tutaj przykładami chcemy Was zainspirować do wymyślenia ciekawych pomysłów na puzzle w sieci. Odlotowe pomysły, wprowadzenie ich w praktyce, wykorzystanie puzzli online na swoich stronach a zwłaszcza udział w tym konkursie znacznie zwiększają szanse na wygraną.


Dla najciekawszego pomysłu przewidujemy nagrodę w postaci puzzli 1000-elementowych - nagrodę prześlemy pocztę. Puzzle wybierzesz sobie sama / sam z przesłanej listy.

Ponadto dla wszystkich posiadaczy stron www lub blogów, którzy swoje pomysły wprowadzą w czyn na swoich stronach oferujemy w zależności od zajętego miejsca nagrody w postaci od 1 aż do 3-miesięcznego pakietu reklamowego na naszych blisko 3-ech tysiącach stron z puzzlami (w domenie generatorpuzzli.pl). Dalsze szczegóły na życzenie podamy zainteresowanym przez e-mail.

Warunkiem otrzymania nagród jest:
- udział w konkursie:-)
- przesłanie informacji o pomyśle i ew. sposobie jego zastosowania/wykorzystania na adres admin@kliknijtu.com (w temacie prosimy podać "konkurs")
- pozytywna ocena pomysłu i opublikowanie go przez nas na naszych stronach
- posługiwanie się w korespondencji adresem e-mail zarejestrowanego użytkownika serwisu kliknijtu.com
- wylosowanie nagrody - losowanie tylko spośród wybranych i opublikowanych pomysłów


Termin nadsyłania pomysłów to 1 maja 2010 roku.

Wykorzystanie podanych powyżej pomysłów jest również dozwolone. Prosimy tylko opisać efekty zastosowania naszych propozycji wykorzystania generatorapuzzi z Twojego zdjęcia.

***
(admin)

Uwaga:
Zastrzegamy sobie prawo do zmian warunków tego konkursu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

BIEŻĄCE ANKIETY

Prosimy o Twoją opinię w naszych ankietach poniżej.

Jak oceniasz nasze strony z puzzlami online?